Rekomendowanie banków w cenie

Kilka banków na polskim rynku doszło do wniosku, że rekomendowanie banku przez znajomego będzie o wiele bardziej skuteczne niż wielkie kampanie reklamowe.

Za polecenie banku nowemu klientowi, który otworzy konto osobiste można dostac nagrodę od 50 do 300 zł.

I tak Raiffeisen Bank wprowadził program „Rekomenduję – Zyskuję”. Tutaj wybrani klienci dostali szansę polecenia swojego banku znajomym, którzy w zależności od rodzaju konta osobistego mogą otrzymać 100 lub 300 zł nagrody. Nawet sam otwierający rachunek może również zdobyć taką nagrodę, byle stosownie wykorzystał kartę płatniczą.

W Kredyt Banku działa program rekomendacyjny „Ekstrakonto łączy”, przeznaczony dla posiadaczy kont osobistych z nagrodą w wysokości 50 zł.

Bardziej obwarowany system poleceń wprowadzono także w mBanku. Warunki dotyczą transakcji dokonanych i przez rekomendującego i otwierającego rachunek.

Także na 50 zł premii może liczyć klient Alior Banku, który namówi znajomego do otwarcia konta w tej instytucji.  W Alior Banku premiowane jest też skuteczne polecenie pożyczki gotówkowej, kredytu hipotecznego i konsolidacyjnego.

(źródło: Rzeczpospolita)

Print Friendly, PDF & Email