Szklana kopuła Letia Business Center

Budowa obiektu biurowo – konferencyjnego Letia Business Center w Legnicy zbliża się ku końcowi. Obiekt powstaje w ramach Legnickiego Parku Technologicznego KGHM, tworzonego przez firmę KGHM.

Aktualnie trwają prace wykończeniowe. Powierzchnia obiektu wynosi 8000 mkw.

 

Cechą charakterystyczną Letia Business Center jest ogromna kopuła ze szkła, będąca jedyną taką konstrukcją w Polsce. Ponad 470 mkw znajduję się pod mierzącą 19 metrów szklaną taflą.

W obiekcie będzie znajdowała się restauracja na ponad 600 mkw., podzielona na trzy sale, w tym VIP-room, a także spory kryty taras.

 

Inwestycja jest współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

Całość jest doskonale skomunikowana z autostradą A4 Kraków – Berlin, z drogami krajowymi 3 oraz 94, a także z lotniskiem we Wrocławiu

Legnicki Park Technologiczny jest podmiotem funkcjonującym w ramach grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź są, natomiast KGHM Letia to spółka zajmująca się wsparciem przedsiębiorców poprzez oferowanie im nieruchomości gruntowych oraz powierzchni biurowych do wynajęcia.

Print Friendly, PDF & Email