Najdroższy apartament w Sky Tower

Niedawno pisaliśmy o otwarciu najwyższego apartamentowca w Polsce – Sky Tower. Dzisiaj, znamy cenę apartamentu na najwyższym, 48 piętrze. Powierzchnia tego bardzo prestiżowego lokalu wynosi 222 metrów kwadratowych i jest to największe jak i najbardziej luksusowy apartament. Cena za niego to 7,5 mln zł. Wykończone są już: kuchnia i łazienki. Specjalnie, przez różne gusta kupujących reszta pomieszczeń nie zostanie wykończona, póki nie znajdzie się nabywca i sam nie wybierze wykończenia. A do wyboru są dwie możliwości: premium za 2tys. zł/m bądź  pretige za 4tys. zł/m.
Niewątpliwie, wielką zaletą tego apartamentu jest jego duże nasłonecznienie. Bardzo często poranny Wrocław okryty jest mgłą, która odcina od światła słonecznego wielu mieszkańców. W tym apartamencie tego problemu nie ma. Jest on położony na tyle wysoko, że mgła jest pod nim a światło wręcz przebija się przez przeszklone ściany.  Kolejnym jego atutem jest widok roztaczający się z okien. Można podziwiać górę Ślężę, najwyższy szczyt Przedgórza Sudeckiego a czasami nawet i Karkonosze.
Jeśli komuś nie przypadnie do gustu ten lokal, ma do wyboru jeszcze 235 innych apartamentów, których ceny zaczynają się już od 10,9 tys.mkw a powierzchnia od 50mkw.

Źródło: Wprost

Print Friendly, PDF & Email