AdgarFit – strefa sportu w Adgar Park West

 

Plany Grupy Adgar dotyczące stworzenia unikalnej strefy sportu, rekreacji, zakupów i spotkań dla fanów aktywnego stylu życia na parterze kompleksu biurowego Adgar Park West w Warszawie nabierają rozpędu. Pierwszy znak, że sportowe marzenie Adgar staje się faktem to ogłoszenie nazwy tej unikalnej strefy sportu – AdgarFit. Dodatkowo Grupa Adgar podpisała umowę z jej pierwszym najemcą – sklepem dla entuzjastów biegania oraz triathlonistów Sport GURU. Firma ogłosiła również zawarcie umowy sponsorskiej z nowo utworzonym polskim zawodowym zespołem sportowym – AdgarFit Pro Team, który tworzą triathloniści oraz kolarze i biegacze.

Sport GURU, pierwszy najemca strefy AdgarFit, zajmie 450 mkw. na parterze kompleksu w budynku A. Sklep będzie oferował profesjonalne artykuły oraz odzież do uprawiania różnych dyscyplin sportu, przede wszystkim do biegania, pływania i jazdy na rowerze. Umowa została podpisana na okres pięciu lat.

Strefa AdgarFit, która powstanie na parterze kompleksu Adgar Park West zajmie łącznie około 6 000 mkw. powierzchni, nie licząc profesjonalnej ścieżki do biegania o długości 900 m wytyczonej wokół kompleksu. Będzie wyjątkowym miejscem, pierwszym tego typu w Polsce, które pod jednym dachem zgromadzi sklepy z akcesoriami sportowymi oraz poradami specjalistów, a także wyjątkowe urządzenia, takie jak mini baseny Swim Jet Pools, stacje, w których można zamontować własny rower lub przetestować modele dostępne na rynku, nowoczesny klub fitness czy przyrządy do ćwiczeń zainstalowane na zewnątrz kompleksu. Znajdzie się tu także profesjonalne centrum medycyny sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji, oferujące pełen zakres opieki medycznej od diagnozy, przez porady specjalistów, po zabiegi szpitalne i rehabilitację. Otwarcie obiektu jest planowane na drugą połowę 2014 roku. Przy tworzeniu koncepcji strefy sportu Grupie Adgar doradzała firma Colliers International.

Kolejnym dowodem na to, że strefa AdarFit nabiera realnych kształtów jest ogłoszenie przez Grupę Adgar decyzji dotyczącej sponsorowania nowo utworzonego zawodowego zespołu sportowego AdgarFit Pro Team. Tworzy go siedmiu wybitnych sportowców, którzy specjalizują się w bieganiu i jeździe na rowerze w ramach triathlonu: Maria Cześnik należąca do Kadry Narodowej Polskiego Związku Triathlonu, Olimpijka z Pekinu i Londynu, Mateusz Kaźmierczak również należący do Kadry Narodowej Polskiego Związku Triathlonu – oboje są kandydatami na reprezentantów Polski w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, Mikołaj Luft, Joanna Susmanek – zawodnicy specjalizujący się w triathlonie na dystansie średnim i długim oraz Maciej Bodnar, Hanna Matysiak, Katarzyna Czerwińska – triathloniści specjalizujący się w dystansie olimpijskim i  sprincie. Trenerem i menedżerem zespołu jest Marcin Słoma.

Strefa AdgarFit jest częścią kompleksu biurowego Adgar Park West usytuowanego w zachodniej strefie biznesowej blisko centrum stolicy. Składa się on z trzech połączonych ze sobą budynków, które tworzą dobrze wyposażony i funkcjonalny kompleks o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 mkw. W sumie oferuje on ponad 1100 miejsc parkingowych. Dzięki lokalizacji w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Warszawy zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i dobre połączenia z innymi dzielnicami miasta.

Print Friendly, PDF & Email