KONTO Z LWEM Direct

ING Bank oferuje dla zabieganych i wymagających klientów konto osobiste Konto Direct. Jest to produkt zaprojektowany dla nowoczesnych osób korzystających głównie z Internetu i ceniących sobie możliwość dokonania zdecydowanej większości operacji bankowych bez potrzeby wizyty w oddziale banku.

Oto kilka podstawowych cech rachunku: przede wszystkim konto jest bezpłatne w zakresie prowadzenia rachunku oraz dokonanych przelewów przez Internet. Zapewnia darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce.

W ramach Konta Direct oferowana jest karta VISA zbliżeniowa i Debit MasterCard zbliżeniowa – obie są wydawane bezpłatnie. A także, jeśli miesięczna wartość rozliczonych transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą wyniesie co najmniej 100 zł (w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca), to również bezpłatne jest korzystanie z karty w danym miesiącu.

Do konta można podpiąć darmowe Otwarte Konto Oszczędnościowe – to już da wyjątkowo wygodnych, którzy nie musza wówczas szukać możliwości oszczędzania w innym banku.

Warto też zauważyć, że na karcie debetowej Mojej Karcie ING zostaje zamieszczone zdjęcie posiadacza rachunku, co naturalnie zwiększa bezpieczeństwo jej użytkowania.

 

Print Friendly, PDF & Email