Finanse osobiste: co kryje się w naszych kontach bankowych

Banki zaczęły już naprawdę dopieszczać swoich klientów i oferują coraz to nowe usługi w ramach rachunku osobistego. Czy znamy dokładnie cechy naszego konta?

darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów krajowych wraz z kartą debetową (aktywnie używaną zaznaczmy) możemy otrzymać w ING Banku Śląskim lub Deutsche Banku – to jeśli chodzi o rachunki internetowe.

BGŻ ma w ofercie Konto z Podwyżką, na którym dostajemy bonys 1% z tytułu wpływu wynagrodzenia, ponadto darmowe wypłaty z bankomatów.

A Getin Bank zbudował Konto Skarbonkowe, który za każda z poniższych operacji wpłaci nam 1 zł:

• transakcja kartą debetową lub kredytową powyżej 100 zł;
• za spłatę karty kredytowej.

• założenie lub odnowienie lokaty

• za przelew wynagrodzenia od pracodawcy (raz w miesiącu) i każdy wpływ powyżej 1 000 zł;

Na tym nie koniec w Koncie Skarbonkowym. Jest bezpłatne prowadzenie konta, karta debetowa, przelewy internetowe i darmowe wypłaty z bankomatów.

Posiadacze konta w Alior Banku, natomiast, posiadają ciekawy pakiet usług assistance, concierge, autodealing, bezpłatne wypłaty z bankomatów oraz lokatę nocną.

Podobną propozycję swoim klientom oferuje Deutsche Bank. Wszystkie bankomaty w kraju i na świecie dla posiadaczy konta dbNET i karty debetowej Visa Electron są darmowe.

Ciekawe konto bez Granic na PKO. W ramach jeden miesięcznej opłaty (15 zł) otrzymamy kartę debetową, przelewy krajowe, a przede wszystkim – bankomaty na całym świecie bez prowizji!

Print Friendly, PDF & Email