Biegiem na pomoc dzieciom

Oficjalna inauguracja kompleksu biurowego Adgar Park West po jego metamorfozie połączona została z zawodami charytatywnymi AdgarFit Challenge, w których udział wzięli przedstawiciele firm z sektora nieruchomości komercyjnych. Firmy biorące udział w AdgarFit Challenge przekazały 15 000 zł Fundacji Synapsis pomagającej dzieciom z autyzmem i ich rodzinom. Środki przeznaczone zostaną na wsparcie kampanii edukacyjnej „Biegiem na pomoc” i programu wczesnej diagnozy autyzmu.

“Strefa AdgarFit została zaprojektowana z myślą o entuzjastach zdrowego stylu życia, jako miejsce spotkań, rozrywki i uprawiania sportu. Zawody charytatywne AdgarFit Challenge połączyły sportową zabawę z dobroczynnością, a jednocześnie były okazją do spotkania przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych. Bardzo się cieszymy, że inauguracja strefy AdgarFit odbyła się w takim właśnie duchu” – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

W AdgarFit Challenge wzięło udział osiem firm: JLL, Colliers International, C&W, Awbud, Hermanowicz Rewski Architekci, Honeywell, Sport GURU i Adgar. Konkurencje związane były z motywem zdrowego stylu życia, a zawody odbyły się w nowo otwartej strefie sportu i rekreacji AdgarFit oraz w obrębie kompleksu Adgar Park West. Drużyny odkryły inne zastosowanie basenu treningowego Endless Pool, tym razem podczas wyławiania plastikowych kaczuszek z basenu oraz zmagały się w wyścigach kolarskich na stacjach Elite i w rajdach zdalnie sterowanych modeli samochodów BMW. Skakano także na skakance, liczono kalorie, mierzono puls, sprawdzano wiedzę z budowy szkieletu i budowano biurowce z brystolu. Zwyciężyła drużyna Awbud, drugie miejsce zajął zespół Adgar, a trzecie przypadło Sport GURU.

fot. materiały prasowe

Print Friendly, PDF & Email