W Zielonej Górze powstaje hotel Wellstreet

Solidne 4 gwiazdki, nowoczesna strefa wellness i SPA, centrum konferencyjne, restauracja, bowling i… sprawdzony standard obsługi w zupełnie nowym wydaniu. We wrześniu startuje w Zielonej Górze luksusowy Wellstreet Hotel.

Na lubuskiej mapie usług horeca pojawiła się nowa marka – nowa, choć korzystająca z infrastruktury znanego w regionie, zielonogórskiego Centrum Dana. Wellstreet Hotel jest jednak przedsięwzięciem, które wykracza znacznie poza sferę zmiany nazwy i odświeżenia wizerunku. To zrealizowana kompleksowo inwestycja ukierunkowana na podniesienie standardów obsługi gości o różnym profilu i różnych potrzebach.

– U źródła projektu Wellstreet stoi dążenie do efektywnego wykorzystania potencjału dostępnej bazy noclegowej, strefy SPA, centrum konferencyjnego oraz pozostałych elementów oferty, z której korzystają klienci o bardzo zróżnicowanych potrzebach i wymaganiach – podkreśla Maja Łuczak, Dyrektor Hotelu – Zaczęliśmy od rebrandingu samej marki, a teraz wprowadzamy na rynek nowy produkt wykraczający poza usługę hotelową czy SPA – chcemy, by wszyscy odwiedzający to magiczne miejsce, poczuli, że wykorzystują czas w najlepszej możliwej formie.

Wnętrza pokojów i części wspólnych zostały wykończone zgodnie z elegancką identyfikacją wizualną nowej marki – Prace remontowe i dekoratorskie wciąż trwają. To gigantyczne przedsięwzięcie niosące ze sobą m.in. nowe kolory ścian, zmianę wystroju sal konferencyjnych i klubu bowlingowego czy remont oraz przeniesienie recepcji SPA – dodaje Maja Łuczak.

Sama oferta noclegowa zawiera standardowe pokoje jedno- i dwuosobowe, ale też wersje LUX o podwyższonym standardzie lub np. pokoje dla zakochanych. Na szczególną uwagę zasługują jednak specjalnie zaaranżowane, ekskluzywne apartamenty, których wystrój inspirowany jest kultowymi amerykańskimi miastami – Nowym Yorkiem, Miami, Las Vegas, San Francisco oraz najbardziej znaną dzielnicą Los Angeles, czyli Hollywood. Luksusowe wnętrza rodem z USA i wszystkie pozostałe amerykańskie akcenty (od steków w menu restauracji po kulę dyskotekową i nowy parkiet na kręgielni) składają się na klimat, który pozwoli klientom poczuć się jak w najwyższej klasy obiekcie za Wielką Wodą. A wszystko pozostaje oczywiście w bezpośrednim związku z nazwą Wellstreet.

fot. materiały prasowe

Print Friendly, PDF & Email