Tańszy kredyt dzięki karcie

Jeśli starasz się o kredyt na mieszkanie lub dom i chcesz zminimalizować jego koszt poniżej otrzymasz podpowiedź czyli kilka sposobów jak to zrobić. Należy sprawdzić, co zrobić, aby kredyt na wymarzone gniazdko nie był aż tak dużym obciążeniem dla twojego portfela.
Banki chcą zatrzymać swoich klientów na wszelkie możliwe sposoby. Dlatego dla swoich dotychczasowych klientów, przygotowują atrakcyjne oferty innych produktów bankowych, m.in. kredytów. Często zdarza się, że konsultanci z banku dzwonią do nas z ofertami kredytu hipotecznego. Jako aktualni klienci banku, możemy skorzystać z dodatkowych udogodnień, np. niższej raty, czy elastycznego okresu spłaty.
Ponadto bank docenia klientów, którzy korzystają już z kart kredytowych i spłacają zadłużenie w terminie. Jeśli chcesz w przyszłości wziąć kredyt, to warto pomyśleć o karcie kredytowej. Zwiększy to naszą zdolność kredytową, i może to także spowodować, że rata, jaką będziemy musieli spłacać, będzie niższa.
Jeśli zależy ci na obniżeniu kosztu kredytu, możesz również skorzystać z ubezpieczenia oferowanego przez twój bank. Być może instytucja to doceni i w momencie składania wniosku kredytowego, przedstawi bardziej korzystną ofertę.
Pamiętajmy, że zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie kredytu w swoim banku, warto zapoznać się z ofertami banków konkurencyjnych. Może się zdarzyć, że zaoferują one znacznie lepsze warunki kredytu niż bank, z którego usług aktualnie korzystasz, pomimo dodatkowych bonusów, jakie ci oferuje.
Print Friendly, PDF & Email