Kto został najlepszym deweloperem biurowym 2014 roku?

Podczas tegorocznej edycji konkursu Eurobuild Awards tytułem „Office Developer of the Year, CEE” została uhonorowana Grupa HB Reavis. Nagroda ta jest wyrazem uznania dla osiągnięć spółki na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Jury doceniło również Gdański Business Center I, umieszczając kompleks w finałowej trójce kategorii „Architectural Design of the Year”.

W konkursie Eurobuild Awards nagrody przyznawane są firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku statuetki zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 4 grudnia 2014
w warszawskim hotelu Hilton. Jury wybierając HB Reavis biurowym deweloperem roku brało pod uwagę czas aktywności firmy na rynku, jej zasięg geograficzny, reputację, dane leasingowe i finansowe, a także liczbę, wielkość, oryginalność, różnorodność oraz znaczenie zrealizowanych przez spółkę projektów.

Ponadto, jury zwróciło uwagę na kompleks Gdański Business Center I. W kategorii „Projekt architektoniczny roku” była to jedyna inwestycja biurowa zakwalifikowana do finałowej trójki, obok Filharmonii w Szczecinie i ICE Centrum Kongresowego w Krakowie.

fot. Gdański Business Center, materiały prasowe

 

Print Friendly, PDF & Email