Badanie rynku: Galaxy to najlepsze centrum handlowe w Polsce

Zakupy najlepiej robi się w szczecińskim Galaxy. Tak wynika z ogólnopolskiego badania sprawdzającym „jakość doświadczenia konsumenckiego” w centrach handlowych, w którym zwyciężyło zrealizowane przez Echo Investment Centrum Handlowo Rozrywkowe GALAXY w Szczecinie.

Szczecińskie Galaxy zapewnia największy komfort zakupów w Polsce – wynika z zestawienia przygotowanego przez firmę badawczo-szkoleniową – Sana Consulting. Ranking powstał w oparciu o wyniki badań prowadzonych od maja do lipca 2014 roku, na zlecenie firmy Evigo – wydawcy magazynu Shopping Center Poland i portalu Retailnet.pl. Badaniem zostało objętych 150 największych obiektów handlowych w Polsce. Sprawdzano jakość doświadczenia konsumenckiego w poszczególnych centrach handlowych.

CHR Galaxy uzyskało 95 punktów na 100 możliwych i zajęło pierwsze miejsce. Najlepsze notowania dawały wysokie oceny różnych obszarów funkcjonowania centrum handlowego, które zapewniają szybkość i sprawny przebieg zakupów. Oceniano komfort parkingu, kompetencje i pomocną postawę pracowników centrum handlowego. Punkty przyznawano również za intuicyjną nawigację po obiekcie, system informacji o centrum, czytelność przedstawienia informacji, postawę pracowników sklepów usprawniającą zakupy, a także czytelność i łatwość nawigacji na stronie internetowej.

fot. materiały prasowe

 

Print Friendly, PDF & Email