Szukasz kredytu mieszkaniowego lub na dom? Skorzystaj z bezpłatnych usług Doradcy.

Kredyt hipoteczny to bardzo poważna decyzja w naszym życiu. Każdy marzy o swoich własnych czterech kątach, ale jak odnaleźć się w stosie ofert bankowych, na jaki bank się zdecydować?
Obecnie propozycje banków są bardzo zróżnicowane, każdy bank zabiega o jak najlepszą ofertę dla klienta, ale nie dla każdego ten sam produkt jest najlepszy. Dlatego nim podejmiemy tak ważną dla nas decyzję, warto skorzystać z porównywarki WGN Kredyty, która pozwala na bezpłatne przygotowanie podstawowych parametrów : symulacja wysokości wszystkich rat, okres kredytowania i wartość nieruchomości oraz wysokość poszukiwanego kredytu i porównamy oferty z 21 banków. Dodatkowo możemy obliczyć naszą zdolność kredytową.

Porównaj 21 ofert kredytów mieszkaniowych razem z doradcą i wybierz najkorzystniejszą.
Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy?
Przede wszystkim z nami zaoszczędzisz swój czas. Doradca przedstawi najkorzystniejszą ofertę kredytów mieszkaniowych i konsolidacyjnych dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb, ale to Ty decydujesz , w którym z banków propozycja dla Ciebie będzie najwłaściwsza. Doradca pomoże zebrać wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do złożenia wniosku kredytowego, doprowadzi do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej.
Chętnie odpowiemy na każde pytanie, doradzimy również drogą telefoniczną lub mailową.
I to wszystko bezpłatnie!

Print Friendly, PDF & Email