Maleje liczba kredytów w obcej walucie

Z danych zgromadzonych przez Narodowy Bank Polski wynika, że od 2012 roku maleje liczba mieszkaniowych kredytów walutowych. Takie rozwiązane uznawane jest coraz częściej za mniej atrakcyjne.

Za taki stan rzeczy odpowiada m.in. regulacja, która niedawno weszła w życie. Zakłada ona otrzymanie kredytu w obcej walucie jedynie w przypadku, kiedy to klient zarabia w danej walucie. Ponadto kredyty w złotówkach stały się bardziej atrakcyjne dla Polaków.

Print Friendly, PDF & Email

Kredyty hipoteczne – doradcy kredytowi WGN KREDYTY pomogą zbadać zdolność kredytową, udzielą bezpłatnych porad i pomocy. Sprawdzimy bezpłatnie zdolność kredytową, skompletujemy dokumenty, wynegocjujemy najlepsze warunki kredytowania i pomożemy w uruchomieniu Twojego kredytu hipotecznego. Portal WGN Kredyty zawiera kalkulatory i porównywarki kredytowe: harmonogram spłat, nadpłata kredytu – oszczędności, konsolidacja kredytów, zdolność kredytowa, wylicz spread, porównaj produkty bankowe, porównaj kredyty, PLN czy waluta, raty równe czy malejące. Tutaj możesz porównać oferty, zobaczyć rankingi skorzystać z bezpłatnych porad. Ponadto wgnkredyty.pl zawiera aktualności, finanse, raporty o rynku finansowym i raporty o rynku nieruchomości.

Translate »